Heiskame „Lennuki“  purjed ja trotsime teel ette tulevaid raskusi, et murda läbi lainete maailma otsa.  Kaasa on reisimas ka tarkusi jagavad Siilid, kes õpetavad Teid turvaliselt seilama.

Et rajale pääseda, on vaja olla vähemalt 150cm pikkune.

Kestvus: 2 tundi

Kirjeldus: Ronimine „Kalevipoja Seikluspargi“ kõrgseiklusrajal. Programmi alustatakse ühiselt sissejuhatavate mängudega ja lõbusate meeskondlike ülesannetega ning liigutakse edasi kõrgseiklusraja algusesse, kus läbitakse ohutusalane instruktaaž. Sellele järgnevalt ronime kõrgseiklusrajale ja läbime erinevaid elemente. Rajal on Teile abiks ka instruktor, kes pakub julgustavat tuge ning aitab nii nõu kui jõuga. Positiivse emotsiooni saamiseks tuleb kinni pidada ohutusnõuetest ja läbida elemente vastavalt instruktori nõuannetele.

Maksumus:

4 kuni 19 osalejat 20 kuni 29 osalejat 30 ja rohkem osalejat
20 € (eurot in) 18 € (eurot in) 15 € (eurot in)

Juuni – august on seikluspark avatud igal laupäeval ja pühapäeval kell 12-18. Muudel aegadel täpsem info ja broneerimine: +372 528 9500, +372 5886 6805 või info@kalevipojakoda.ee

Soodushind 2019 hooajaks! Juuni – august L-P kell 12-18 on kõrgraja hind ühele inimesele 15€ sõltumata grupi suurusest! Kasuta võimalust! 

*Hinnad on antud osaleja kohta ja sisaldavad käibemaksu.

Lisainfo: Palume riietuda vastavalt ilmale. Selleks, et ei tekiks vigastusi, soovitame selga panna pikkade varrukatega pluus, jalga pikkade säärtega püksid ning pealt kinnised tossud. Kõige paremad on kõva tallaga kinnised jalatsid. Pähe nokamüts või rätik. Juuksed peaksid olema kinni. Haara kaasa ka töökindad, et käsi kaitsta.