Heiskame „Lennuki“  purjed ja trotsime teel ette tulevaid raskusi, et murda läbi lainete maailma otsa. Kaasa on reisimas ka tarkusi jagavad Siilid, kes õpetavad Teid turvaliselt seilama.

Et rajale pääseda, on vaja olla vähemalt 150cm pikkune.

Kestvus: vähemalt 1 tund, aga soovi korral võid olla rajal kasvõi 3 tundi.

Kirjeldus: Ronimine „Kalevipoja Seikluspargi“ kõrgseiklusrajal. Programmi alustatakse varustuse selgapanemisega ja raja alguses läbitakse ka ohutusalane koolitus instruktori käe all. Kõik tähtsamad tarkused proovitakse maa peal järgi ka. Sellele järgnevalt ronime kõrgseiklusrajale ja läbime erinevaid elemente. Rajal on Teile abiks ka instruktor, kes pakub julgustavat tuge ning aitab nii nõu kui jõuga. Positiivse emotsiooni saamiseks tuleb kinni pidada ohutusnõuetest ja läbida elemente vastavalt instruktori nõuannetele.

Maksumus:

4 kuni 19 osalejat 20 kuni 29 osalejat 30 ja rohkem osalejat
20 € (eurot in) 18 € (eurot in) 15 € (eurot in)

Sel aastal on esimest korda seikluspark avatud 1.juunist 31.augustini IGA PÄEV kell 12-18. Muudel aegadel ettebroneerimisel. Täpsem info ja broneerimine: +372 528 9500, +372 5886 6805 või info@kalevipojakoda.ee

Soodushind muuseumi taasavamise puhul! 1.juuni – 31.august iga päev kell 12-18 on kõrgraja hind ühele inimesele 15€ sõltumata grupi suurusest! Kasuta võimalust! Suuremate gruppide puhul andke palun endast meile ette teada! 

*Hinnad on antud osaleja kohta ja sisaldavad käibemaksu.

Lisainfo: Palume riietuda vastavalt ilmale. Selleks, et ei tekiks vigastusi, soovitame selga panna pikkade varrukatega pluus, jalga pikkade säärtega püksid ning pealt kinnised tossud. Kõige paremad on kõva tallaga kinnised jalatsid. Pähe nokamüts või rätik. Juuksed peaksid olema kinni. Haara kaasa ka töökindad, et käsi kaitsta.