Heiskame „Lennuki“  purjed ja trotsime teel ette tulevaid raskusi, et murda läbi lainete maailma otsa.  Kaasa on reisimas ka tarkusi jagavad Siilid, kes õpetavad Teid turvaliselt seilama.

Kestvus: 2 tundi.

Kirjeldus: Ronimine „Krati Seikluspargi“ kõrgseiklusrajal. Programmi alustatakse ühiselt sissejuhatavate mängudega ja lõbusate meeskondlike ülesannetega ning liigutakse edasi kõrgseiklusraja algusesse, kus läbitakse ohutusalane instruktaaž. Sellele järgnevalt ronime kõrgseiklusrajale ja läbime erinevaid elemente. Rajal on Teile abiks ka instruktor, kes pakub julgustavat tuge ning aitab nii nõu kui jõuga. Positiivse emotsiooni saamiseks tuleb kinni pidada ohutusnõuetest ja läbida elemente vastavalt instruktori nõuannetele.

Maksumus:

15 kuni 20 osalejat 20 kuni 30 osalejat üle 30 osaleja
20 € (eurot) 18 € (eurot) 15 € (eurot)

Suve sooduspakkumine kuni 10 liikmelistele seltskondadele!

15 € (eurot) osaleja. Miinimum 3 osalejat!

Selleks helistage ja broneerige oma aeg 583 72 784 Riivo.

*Hinnad on antud osaleja kohta ja sisaldavad käibemaksu. Kõik hinnad sisaldavad teemapargi tasu (muuseumipilet ning  vajaduse korral ka saali ja riietehoiu kasutamist.)

Lisainfo: Palume riietuda vastavalt ilmale. Selleks, et ei tekiks vigastusi soovitame selga panna pikkade varrukatega pluusi. Jalga pikkade säärtega püksid ning pealt kinnised tossud. Pähe nokamüts või rätik. Programmile lisandub Kalevipoja muuseumi külastus.

Lennukil maailma otsa 1 Lennukil maailma otsa 2

Pixelmedia