Kuidas saab just Sinust vägev Kalevipoeg, Alevipeg või Olevipoeg? Tahame seda Sulle näidata ja seda läbi mängu, sest mäng on parim õpetaja. Olenemata sellest, kas sajab vihma või paistab päike, pakume Teile lõbusaid ja seikluslike meeskonnamänge. Tegutseme kas toas või õues, vastavalt ilmataadi plaanidele.

Kestvus: 2 tundi.

Kirjeldus: Programm on mõeldud klassidele, kel on soov jääda maa peale ning keskenduda meeskonnatööle. Siin pakutavad ülesanded panevad noori seadma ühiseid eesmärke ja nende poole püüdlema, suhtlema ja mis peamine kuulama teinetest. Programm on ülesehitatud mängudele, kus pöörame rohkem tähelepanu meeskondlikele aspektidele.

Maksumus:

15 kuni 20 õpilast 20 kuni 30 õpilast üle 30 õpilase
17 € (eurot) 15 € (eurot) 12 € (eurot)

 

*Hinnad on antud õpilase kohta ja sisaldavad käibemaksu. Kõik hinnad sisaldavad   teemapargi tasu (muuseumipilet ning  vajaduse korral ka saali ja riietehoiu kasutamist.)

Lisainfo: Palume riietuda vastavalt ilmale ja olla valmis maastikul liikumiseks. Kõik mängud toimuvad maa peal ja on jõukohased kõigile. Halva ilma või soovi korral viime programmi läbi siseruumides. Programmile lisandub Kalevipoja muuseumi külastus.

Meeskondlikud mängud KP teemapargis 1 Meeskondlikud mängud KP teemapargis 2

Pixelmedia