Rändame ajas tagasi ja läbime teekonna Kalevipoja legendist. Ühtse meeskonnana lähme üle lahe Tuuslarilt mõõka tooma,  luurame põrgus Sarvik-Taadi järgi, otsime teekonda maailma otsa ja veel palju muud.

Kestvus: 1-2 tundi

Kirjeldus: Meeskonnatöö harjutused madalseiklusrajal, mis panevad proovile Teie meeskonnavaimu. Programmi alustatakse ühiselt sissejuhatavate mängudega ja lõbusate meeskondlike ülesannetega. Sellele järgnevalt jagame Teid gruppidesse ning liigume edasi madalseiklusrajale. Igal madalseiklusraja elemendil on oma lugu Kalevipoja legendist, mis grupile edasi antakse. Nii liigutakse ühelt harjutuselt teisele. Siin tuleb meeskondadel suhelda, omavahel koostööd teha, et harjutused suurepäraselt läbida.

Maksumus:

15 kuni 19 inimest 20 kuni 29 inimest 30 ja rohkem inimest
16 € (eurot in) 14 € (eurot in) 12 € (eurot in)

*Hinnad on antud ühe inimese kohta ja sisaldavad käibemaksu.

Soodushind 2020 suvehooajaks! Juuni – august L-P kell 12-18 on seikluspark avatud kõigile seiklejatele. Madalrajal siis ka soodushind 10€ inimene. Et seiklus oleks põnevam, võta sõbrad ka kaasa, sest siis saab meeskonnatööd teha ja koos on palju põnevam! 

Lisainfo: Palume riietuda vastavalt ilmale. Selleks, et ei tekiks vigastusi, soovitame selga panna pikkade varrukatega pluus, jalga pikkade säärtega püksid ning pealt kinnised tossud. Pähe nokamüts või rätik.

Täpsem info ja broneerimine: +372 528 9500, +372 5886 6805 või info@kalevipojakoda.ee