See teenus on saanud EHE märgi (Ehtne ja Huvitav Eesti).

Rändame ajas tagasi ja läbime teekonna Kalevipoja legendist. Ühtse meeskonnana lähme üle lahe Tuuslarilt mõõka tooma,  luurame põrgus Sarvik-Taadi järgi, otsime teekonda maailma otsa ja veel palju muud.

Kestvus: 1-2 tundi

Kirjeldus: Meeskonnatöö harjutused madalseiklusrajal, mis panevad proovile Teie meeskonnavaimu. Jagame vajadusel Teid gruppidesse ning liigume edasi madalseiklusrajale. Igal madalseiklusraja elemendil on oma lugu Kalevipoja legendist, mis grupile edasi antakse. Nii liigutakse ühelt harjutuselt teisele. Siin tuleb meeskondadel suhelda, omavahel koostööd teha, et harjutused suurepäraselt läbida.

Maksumus:

15 kuni 19 inimest 20 kuni 29 inimest 30 ja rohkem inimest
16 € (eurot in) 14 € (eurot in) 12 € (eurot in)

*Hinnad on antud ühe inimese kohta ja sisaldavad käibemaksu.

Soodushind 2020 hooajaks – muuseumi taasavamise puhul eriti magus hind!

Mais-juunis kooligruppidele alates 25 inimesest  – kui külastate ka muuseumi, siis saate seikluspargi madalraja pileti lunastada vaid 10 EUR-ga.    

1.juunist 31.augustini on seikluspark esimest korda avatud kõigil päevadel kell 12-18.

Madalrajal kogu suvehooajal ka soodushind 10€ inimene, kui soovid rada läbida instruktoriga. Instruktoriga raja läbimiseks oleks vaja vähemalt 4 seiklejat, et saaks rajal teha meeskonnatööd ja see on palju põnevam kui üksi. 

Lisainfo: Palume riietuda vastavalt ilmale. Selleks, et ei tekiks vigastusi, soovitame selga panna pikkade varrukatega pluus, jalga pikkade säärtega püksid ning pealt kinnised tossud. Pähe nokamüts või rätik.

Täpsem info ja broneerimine: +372 528 9500, +372 5886 6805 või info@kalevipojakoda.ee