Kalevipoja muuseum tõstab Põrgu majast välja

Kalevipoja Koda on sel nädalal tegemas vähemalt kahte asja teisiti kui kunagi varem. Esimene neist on see, et me viime oma Põrgu majast välja. Kolmeks päevaks ja otse pealinna. Ehk siis pop up Põrgu! Me ei ole seda kunagi teinud, kuigi seda on palju küsitud. Nüüd aga leidsime koos elamuse loojaga tehnilise lahenduse ja proovime ära. 
Aga miks? 
Nimelt on Tallinnas toimumas 9-11.veebruaril üle mitme aasta turismimess Tourest. Ja me ei olegi saanud oma uuendatud muuseumiga veel ennast messil näitamas käia. Seetõttu võtame kohe nii suurelt ette, et oleme kõik kolm päeva kohal ja jagame nii palju infot kui vähegi jaksame. Ja kuna meie personal on messil kaasas, siis on erandkorras N-R ehk 9-10.veebruaril muuseum suletud. Ka seda pole me varem teinud, et keset töönädalat muuseumi kaheks päevaks kinni paneme (laupäeval-pühapäeval on muuseum avatud tavalisel ajal ehk 10-17).
Niisiis kui sa vähegi soovid, oled oodatud 9-11.veebruaril Tourestile. Leiad väga palju erinevaid pakkumisi, võimalusi, mõtteid puhkuseks või väljasõiduks. Ja kui sa juba seal oled, siis otsi kindlasti üles Jõgevamaa boks, sest meil on lisaks veel õnneloos, kus iga pilet võidab. Ja üks võit võib olla ka tasuta Põrguretk. Aga kui sul loosiga ei vea, siis ega sa elamusest ilma ikkagi ei jää. Kõigil on võimalus lunastada pilet ja Põrgusse minna. Meie boksis on lisaks veel Peipsimaa muuseum, Mustvee kultuurikeskus, JAEK Jõgevamaa Arendus- ja Ettevõtluskeskus Torma Mõisakompleks, Kuremaa Loss jt. 
Ja kui sa ei soovi osta messipiletit, siis lae see alla siit: https://piletikeskus.ee/et/select-ticket/v13w9e/uonggt4x